.... به وب سایت مرکز تحقیقات گیاهان دارویی و فرآورده های طبیعی خوش آمدید ....
پنج شنبه ٣٠ دی ١٤٠٠
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 573
 بازدید امروز : 16
 کل بازدید : 35965
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.2920
صفحه اصلی > راهنمای جستجو 
راهنمای جستجو از طریق موتور جستجوگر اختصاصی دانشگاه علوم پزشکی همدان
 • برای جستجوی عادی، همانند سایر موتو های جستجو، عبارت مورد نظر را در کادر جستجو وارد کرده و گزینه جستجو را انتخاب نمایید.
 • در این بخش، امکان اعمال فیلتر های پیشرفته تر برای جستجو در نظر گرفته شده است. با بهره گیری از امکانات این بخش میتوان موارد دقیق تری از نتایج جستجو را کسب نمود
  وب سایت : اگر عین عبارت جستجو در عنوان صفحه مد نظرتان است، این کلمات را در این بخش وارد نمایید.
  کلمات مورد جستجو : کلمات وارد شده در این بخش، در محتوای صفحات جستجو خواهند شد (توضیح اینکه اگر عبارت جستجو چند کلمه ای باشد، تک تک کلمات بصورت مجزا جستجو و در نتایج لیست خواهند شد. اگر جستجوی عین عبارت مد نظر باشد، باید کلمات در داخل \" قرار گیرند مثال : \"دکتر کریمی\").
  به جز کلمات : اگر مد نظر شما این است که کلماتی از دایره جستجو حذف شوند آنها را در این بخش وارد نمایید. با اینکار هیچ یک از نتایج جستجویی که کلمه وارد شده در این بخش در آن باشد نمایش داده نخواهد شد.
  دامنه یا سایت : اگر فقط میخواهید نتایج جستجو فقط از یکی از زیر دامنه های دانشگاه علوم پزشکی (مثلا روابط عمومی، معاوت فرهنگی، یک بیمارستان خاص و ... ) لیست شوند می توانید آدرس زیر دامنه مورد نظر را در این بخش وارد نمایید.
  زبان : با انتخاب یک زبان از لیست زبان های این بخش، فقط نتایج جستجو با آن زبان نمایش داده خواهند شد.
  نوع فایل : درصورتی که در جستجوی مقاله یا فایلی در قالب مشخصی هستید می توانید با انتخاب آن قالب فایل از لیست انواع فایل، نتایج جستجویی که تنها حاوی آن نوع از فایل ها هستند را فیلتر نمایید